KONST / Litografier / Färglitografi 13658322
nr 1365 8322
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 86/200, "Sweet Georgia", bladets mått: 60x45 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 7 december 2020
kl 18:59:29
1.500 kr
1.800 kr
1.900 kr
2.600 kr
2.600 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
6
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold